~master

http://isip.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20051841539

"Skutek określony w ust. 2 zdanie pierwsze następuje z mocy prawa bez spełnienia
warunków, o których mowa w ust. 4–6, po upływie 6 miesięcy od dnia UPRAWOMOCNIENIA się postanowienia o ogłoszeniu upadłości tej spółki, obejmującej
likwidację jej majątku, lub postanowienia o oddaleniu wniosku o ogłoszenie
tej upadłości ze względu na to, że majątek spółki nie wystarcza na zaspokojenie
kosztów postępowania. Zniesienie dematerializacji akcji następuje nie
wcześniej niż z dniem upływu tego terminu."

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.