Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
dajcie spokój, bądźmy realistami, żadnej zwały kursu nie było pod tanie odkupienie, po prostu jakiś jeden czubek, któremu już dłużej nie chciało się czekać na 'odpał' postanowił wywalić akcje i tyle.. a to, że jego skromny pakiecik 55 000 akcji pozwolił mu na zaniżenie kursu do 0,81...- to nie jest zwała, wystraszył się korekty na szerokim i sobie sprzedał. A jeśli chodzi o to info o nieruchomościach, chciałam zauważyć, że jeśli nie pojawi się szybko, to ten odpał 20% możemy mieć równie dobrze przy poziomie 0,75 jak będzie korekta na szerokim, wtedy i tak nam to g... da ;) pozdrawiam, jestem chyba pesymistką, ale dopóki 1 zeta na trwałe nie przebiliśmy to zaczynam w to wszystko wątpić... a zważywszy jeszcze na to, że przy każdej podbitce IDM wywala, myślę, że większość z Was ma plan żeby wywalić od razu po 1 zeta, stąd myślę, że długo możemy na tą jedynkę poczekać... co wy na to? pozdr:)