Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
krótkie pytanie: liczyl ktos mniej wiecej po jakiej sredniej cenie jakubas posiada akcje juz po odcieciu pp
zastanawiam sie co w przydadku nie dojscia do skutku przejecia i potencjalnego skupu 517 tys akcji przy jakiej cenie bedzie opłacalo sie temu panu sprzedawac jakas czesc pakietu
8 mln zl /517 daje srednia pow 15, no ale skupujac te akcje z rynku to spokojnie bez skupu mozna niewielkim koszte wyciagnac pow 20 i dopiero zaczac skup w pakietach od znaczacych akcjonariuszy, z rynku wiele nie sciagna :twisted: