Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
uderz w stół to nozyce sie odezwa....marre troche nie na czasie jestes !!! i przestan wciskac kit....radze przejzec archiwum forum i pozniej pogadamy
a tak na marginesie to nie do ciebie pisałem..ale zawsze ma do powiedzenia ten co nic nie wie i nadodatek ma kompleksy :)