~Prezes

Zawarcie umowy z autoryzowanym doradcą spółką Auxilium S.A. na sporządzenie dokumentu informacyjnego.
Zarząd "MAXIMUS" S.A., informuje, że w dniu 7 października 2010 roku została obustronnie podpisana umowa ze spółką AUXILIUM Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, przedmiotem której jest sporządzenie dokumentu informacyjnego dla spółki MAXIMUS S.A., niezbędnego do wprowadzenia akcji serii C do Alternatywnego Systemu Obrotu oraz świadczenie na rzecz MAXIMUS S.A usług doradztwa związanego z ubieganiem się o wprowadzenie do obrotu instrumentów finansowych tj. akcji nowej emisji serii C w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Jak widac prezes nie próżnuje i nie moze sie doczekac kiedy was zasypie akcjami.
Czy ktos wie jak szybko moze wprowadzic nowe akcje?
Niestety spolka nie ma pod co rosnac, skoro prezes bedzie mial 10 milonow akcji po 0,10 gr.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.