Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
pajac i inne pochodne - proszę mnie karwa przynajmniej przeprosić, że kursem nie steruje na grę na spadki. Pruto wyszedł w splicie z długiej transakcji od 1,39 zeta. Treraz nico będzie pruto ganiał. Pocałujcie mnie w pipę. Trzeci raz zagram z Wami, w dogodnym obranym momencie.
Wrócę tu jeszcze. pogram Wam na nerwach. Teraz good luck!!! Pruuuto ze smrodem gorszym od skunksa. Pozdrawiam Hefala i jego twarde zwieracze.