~Andrew

No plan "B" to to raczej być nie może, bo Amaral zapewne rozumie, że kurs Emperii dopuki jest temat połączenia spółek będzie się cały czas utrzymywał powyżej proponowanego parytetu. Więc on nie ma interesu w tym by kurs Eurocashu był jak najwyższy, bo wtedy proporcjonalnie wyżej będzie kurs Emperii. Mądrzej by zrobił jakby skupował Emperię. Ciekawi mnie spokój Amarala. On cały czas zachowuje się jakby wszystko szło zgodnie z planem oraz z tym co się spodziewał. Wygląda to tak jakby był dogadany (albo dogadywał się) z funduszami, albo z kimś innym.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.