Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
spoooko moi drodzy! fundamentalnie kola pod wodzą moni nowakowskiej to już nie ten padalec co pod wodzą pana G. kola nawet jak się skorekci a pewnie tak będzie bo już czuć w powietrzu zwałkę na głównym ryneczku (do około 2380-2470 ) to bardzo spustoszenia w porfelikach nie zrobi. obecnie kursik koli wg mojej opinii zachowuje się prowzrostowo (chyba że bedzie zwałka ale luzik) i co ważne proinwestycyjnie czyli małymi kroczkami a do przodu, nie ma tu jazdy spekulacyjnej typu plus 20 minus 30. mówiąc o stronie technicznej kursu to zadowalający pakiet koli posiadam od 10 czerwca 2010 przy kursie 78 gr to pamietna data dla mnie i mysle że dla koli ponieważ w tym dniu wg mojego wykresu nastąpiło przeciecie od dołu średnich kroczących z 200 i 80 sesji.... a taka akcja nie zdaża się często także głowy do góry daytraderzy niechaj sobie bujają kursem ale z trendem nie ma co walczyć jest wzrostowy i tyle .pozdrawiam wytrwałych i trzeźwo myslacych