~podlasie

Eurocash ma jedynie w trzech punktach Polski a Emperia w ośmiu. Wszystkie euro są bezpośrednio przy emperii. Amaral nie ma innej alternatywy. Czynszy w Błóoniach na nowych zasadach go po prostu zabiją a stą odbywa się największa ekspansja. Emperia ma tutaj własne centrum dystrybucji o odpowiedniej kubaturze.

Jaki scenariusz na najbliższe dni?

- zebranie pkt ponad 5% przez Amarala
- ogłoszenie wezwania po cenie wyższej przynajmniej o kilkadziesiąt procent od obecnej wyceny
- fundy jasno ookreśliły, iz nie odadzą perełki bez skupu lub wezwania po satysfakcjonującej jej cenie
- skup emperii to średnia do zapłaty 132,32 zł
- rozsądek mówi 150

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.