Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Trudno powiedzieć, bo już raport za 2Q miał być totalną rewelacją po wielkich i niejasnych odpisach za 1Q. Tutaj mamy księgową wielką stratę, marże na poziomie 0 procent i brak informacjami o nowych kontraktach podczas gdy inne firmy budowlane takie kontrakty zdobywały.
Z drugiej strony fundusz ING zwiększył zaangażowanie i być może coś wie, czego my nie wiemy i być może będzie podtrzymywał kurs na poziomie 16.60 - 17.60.
mic