Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ja popatrzę na to odbicie (dobicie?) i może nauczę się czegoś nowego.
Sprzedałem w czwartek po 0,9 bo leciałem do Londynu i nie miałem jak kontrolowac notowań. Znając życie to i tak przy 1,0 bym pękł :)
Kasę już wydałem na wyspach... W pewnym sensie to jestem w tej samej sytuacji co kupili po więcej jak 0,7.... już nic z tego nie mam :)