Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No to po korekcie -powinno wrócić ponad 2 zł a to i tak tanio przecież pakietówki latały po 3
Przypominam: NOVAINV (NOV): Nabycie pakietu akcji. (raport nr 3/2010)
07.09.2010 11:57
Raport bieżący nr 3/2010
Podstawa prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Zarząd Spółki Novainvest S.A. zawiadamia, że dnia 6 września 2010 roku otrzymał informację,
w trybie art.160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi z dnia 29 lipca 2005 roku, dotyczącą nabycia pakietu akcji Spółki przez Sontellian Capital Sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie.
Nabycie akcji nastąpiło w ramach transakcji poza rynkiem w oparciu o umowę cywilno-prawną po cenie 3,01 zł za każdą akcję. Spółka Sontellian Capital Sp. z o.o. nabyła 300 000 akcji , co stanowi 3,86% kapitału akcyjnego i uprawnia do 300 000 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy stanowiących 3,86 % głosów na WZA. Łączna wartość transakcji wynosi 903 000, 00 zł.