~br

kurde dawno tu nie zagladalem a mam akcje black lion nadal ;p a pytanie czemu ? no niestety jestesmy w wielkim boczniaku ;p nikt nie zarabia a traca tylko niecieprliwi , martwiły mnie male obroty po przebiciu 2,82 zł i sie sprawdziło podaz potrafiła zepchac kurs nizej ;p pozostaje tylko czekac niestety .p ,,, pozatym zapraszam na rubicon tam sie chociażcos dzieje ale nie namawiam na kupno / wasza decyzja ;]
odnosnie blacka myslalem ze juz cos ruszy we wrzesniu ale narazie na to nie wyglada jedynie dobra wymowe ma mini młotek ukształotwany wczoraj

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.