~obserawator

Ewidentnie poumawiane i obstawione by nikt się nie wtrącał. Liczba aktywnych inwestorów na tym papierze na palcach jednej ręki. Niekoniecznie się znają. Faktycznie wczorajsze agresywne zbieranie poranne było dziwaczne, bo ktoś położył ok 10tys po 3,19 i dwie minuty później juz nie było. A później w drugą stronę - oddawanie ok 10 tys po 3.05. Dzisiaj też powtórka ale na innym poziomie cenowym. To są sztuczki księgowe i robienie ruchu by papier nie wpadł w niepłynny.  

 A na GPW na papierach spekulacyjnych im gorzej tym wieksze wzrosty (a potem klapa). WDX jakoś póki co nie podpada (b mały FF).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.