~bobulek

Witam i pozdrawiam wszystkich wspópartycypantów Karko-matactwa. Wczoraj wzrost - kontroler kursu nie miał juz papiera do sypania więc kurs wzróśł. W transakcjach pakietowych sypacz wczoraj dostał paczkę po promocyjnej cenie więc dziś sytuacja wróciła do normy i dalej kurs jest trzymany. Nie trzeba długo szukać by pokazać identyczne przykłady na tej spółce - nie tak dawno gdy kurs oscylował w okolicach 4,4zł transakcje pakietowe i nagle szybko prawie bez obrotów kurs kilkanaście procent w dół!!Puenta - nie ma co się podniecać jak będą chcieli to zwala do 2 zł i nie ważne jakie wyniki, parametry a my będziemy tylko na to patrzeć. Jestem w tej spólce juz pare lat, różne cuda widziałem i niestety coraz mocniej zaczynam się obawiać czy inwestowanie swoich oszczędności w tego typu spólki ma sens - tu nie ma racjonalnych przesłanek rynkowych tu jest tylko gra - kombinacja tak aby duży w rankingach był wysoko i pomnażał swoje miliardy a mali jak trzeba to niech dołożą kapitału!M

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.