Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
przez ostatnie kilka dni ktoś intensywnie zbierał duze pakiety akcji - dziś z resztą też - stąd wyszedł nam najwyzszy obrót na CKL w historii jej notowan na GPW.
Nikt nie zbiera takich ilości akcji po to by na tym stracić.
Do tego trzeba dodac ze po sporych upalach w lipcu i sierpniu o wyniki za III kwartal nie trzeba sie martwic. Z tego co pamietam raport za III kw bedzie na poczatku listopada.