~mm

Zobaczymy jutro po wynikach. Nie spiesz się. PP jest naprawdę atrakcyjna, a ta inwestycja wymaga trochę czasu. To nie Borek, nie ma tu takiego ruchu, obroty są śmiesznie niskie. Teoretycznie wszystkim powinno zależeć by cena była wyższa przed odcięciem, chyba że do tej pory ktoś skupuje. Zastanawiające - ale ja to trktuję na plus jest że dzień prawa przesunięto po terminie ogłoszenia wyników za I półrocze. Jeśli wyniki będą ok, to będzie dobrze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.