~brać i nie żałować!!

Aktywa powiększone z 15 do 23mln .... do kończ roku będzie 35....... a jak sprzedadzą to już bedzie 50 mln!!!!!!!!!!!!!!!
Jak wiecie Kwiatkowski mysli powaznie na temat wejscia na GPW, trwaja prace nad prospektem bo byla o tym mowa juz wczesniej. Po skonczeniu swiecic majatek spolki bedzie chodzil okolo 50 mln. i z tym juz mozna pokusic sie o Glowny parkiet.... Niedlugo pojawi sie takze info na temat nowej inwestycji ktora mieli oglosic w 2 polowie roku. Miejmy nadzieje ze bedzie to inwestycja z gatunku szybkich, mniejszych jak domki w ozarowie( 8 baniek skasowali) Miejmy nadzieje ze nie bedzie to kolejny moloch, chociaz nie sadze bo LBD ma linie kredytowa od PKO BP na 12 mln co w calosci pokryje im ukonczenie swiecic.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.