Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie słuchajcie tego pioty, to leszcz. Jak befsan zaliczył pewnego dnia wyskok i kosztował już powyżej 1zł to skomlał i pytał co to za spółka i czy warto wejść.
Teraz zakłada codziennie wątki i udaje, że jest wielkim specem giełdy W spółkę wszedł typowo po leszczowemu jak zobaczył, że czasie pewnej sesji było +20%.
A gdzie był jak Bef kosztował 30-50 groszy? O rady pytajcie tych, którzy znają spółkę od dawna.