Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witam,
Mam pytanie: czy jedna firma może mieć dwie różne pieczątki?
Planuję założyć jednoosobowa działalność gospodarczą i w jej ramach zajmować się dwiema dosyć różnymi usługami: lektorskimi i rękodzielniczymi. Czy mogę we wniosku EDG pozostawić w nazwie firmy tylko imię i nazwisko a wyrobić sobie dwie różne pieczątki z dodatkowymi informacjami (np. pieczątka 1: "IMIE NAZWISKO –usługi lektorskie + reszta danych firmy",
pieczątka 2: " KOTEK MOTEK – rękodzieło artystyczne, IMIE NAZWISKO + reszta danych firmy") którymi będę się posługiwała w zależności od potrzeby?
Czy oprócz podania odpowiedniego PKD do wniosku EDG muszę w jakiś sposób zgłaszać fakt posługiwania się dwiema "markami" swojej DG?