~mały joe

"o key" !!! Po co w ogóle kupowałeś te akcje? Chyba tylko po to, żeby teraz siać panikę. Przecież mogłeś je sprzedać dzisiaj bodajże, ze trzy razy po drodze po 1.18 albo 1.19 z niewielką stratą i dać sobie spokój. Dziwny gostek. Kupuje akcje po 1.20, jednocześnie nie wierząc, że pójdą w górę. Jak masz wypisywać, te swoje mało ciekawe spostrzeżenia, to lepiej sprzedaj te akcje póki są jeszcze w cenie i nie wypisuj głupot !!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.