Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
witam! Co tu komentować? Wczoraj się wkur.......... mocno jak czytałem bloga Tymocha.
Jakim prawem ten gośc wypowiada się w imieniu spółki skoro sam mówił by go nie utożsamiać ze spółką? Jak można na prywatnym jawnym blogu pisac o spółce,skoro narusza prawo dostępu dla wszystkich.Gdzie tu logika jest?
Co to folwark jest,czy zakład wędliniarski??????????
Do kary przez KNF się stracił i znowu wraca i pisze na blogu o spółce?
Przykro mi osobiście,ze dałem się w to wciągnąć.Wywaliłem i tyle! Nech się dzieje co chce.Akcji w obrocie b/z ,więc mogą tu wszystko robić na DT.
Poczekam spokojnie bo zle to widze.Dla mnie to jakaś parodia jednym słowem.
Gratuluje kazdemu szybkiego spekulacyjnego zarobku,ale spytaj się kto jeszcze siedzi z nich na spółce?Godzina czasu i rekrod NC obrotów- bo pan Tymoch pisze na blogu o zainteresowaniach spółki.TO PO JAKI H,J STRATEGIA MA BYC PODAWANA?
To się kupy nie trzyma.
Powodzenia "Alik" ,a ja sobie pogram na DT jak spadnie.