~do krak kleks

Kto nie ma akcji kolego? Ja mam i to od początku,więc nie pisz mi qwa o jakims odbiciu o 20 % lub lekko wyższym. Jaki sens naganiac na spadki skoro mam te akcje. Spojrzyj jednak uczciwie na sprawe a nie pitol ,ze ktoś nagania na spadki. Przeciez to nie ma na czym zarabiać i na jakiej podstawie ma byc odbicie skoro oni mają akcje po 0,05 zł ???
Bedzie odbicie to zaczną wywalac na potęgę i sie posramy z tych akcji.
Trzeba tez pisac prawdę a nie pitolic o wzrostach. jezeli sa podstawy to ok,ale tutaj nie ma nic poza marzeniami i chciejstwem Tymocha.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.