Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Widzę, że dzień przyznania praw do dywidendy był dla wielu sposobnością na sprzedaż papieru.
Generalnie wydaje mi się to nie najlepszym posunięciem. Wg mojej oceny sytuacja firmy może być dużo lepsza niż się niektórym wydaje.
Chociażby patrząc na cenę USD, w którym Decora rozlicza wiele swoich kontraktów. Aktualnie jest wysoka co dodatkowo zwiększa zyski.
Ale... zobaczymy na wynikach półrocznych. Ja już zaczynam zacierać ręce :).