~Misiek

Witam,
Tu od dawna bez inf powinno byc 25 PLN. Tylko wszystkie próby przejścia na wyższe poziomy od razu były w mojej i zapewne nie tylko mojej opinii pacyfikowane przez biura działające na rzecz KJ, aby pokazac ARP i innym, że nie mogą żądac dużo za swoje pakiety, bo cena rynkowa jest taka a nie inna. Przypomnę, że Jakubas ugiął się po 17,75!!! W każdym bądź razie i tym razem się nie zdziwię, jeśli to będzie jedynie krótka wycieczka w górę i szybkie uziemienie nadziei, chociaż bardzo bym chciał, żeby kurs przy tak niskim FF został wreszcie uwolniony. Ja na obecnych poziomach nie uroniłem i nie uronię chocby jednej akcji.
Pozdrawiam,
Misiek

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.