Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ilez można to oglądać. Studenci niech odejda z tej Spółki bo trochę drażni obniżanie przez nioch kursu poprzez sprzedaż. A inwestorzy zaangażwoani niech zaczną działać z wyobraźnią. Ten kto zrobił zaporę 3,89-3,90 niech ją zlikwiduje (w sumie to żadna zapora ale jakos trzeba interes rozruszać).
Chcecie wzrostów. nie pozbywajcie sie akcji, ustawcie wyższą sprzedaż, moze wtedy zaczniemy grę.
Ale....studenci wara od komputera.
ostatecznie i tak wszystko zweryfikują wyniki finansowe ale wtedy może być odbicie, a do tego czasu niech Spółeczka łagodnie kroczy do góry.