~rusek

ONERAY INVESTMENT SA informacja o zawarciu istotnej umowy przez spółkę portfelową

13.07. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 27/2010

Zarząd OneRay Investment S.A. ("ORI S.A.") informuje o otrzymanej od spółki portfelowej ANT Sp. z o.o. informacji o pozyskaniu istotnego zamówienia na realizację systemu monitorowania zużycia energii elektrycznej w Zakładach Legrand w Ząbkowicach Śląskich.

Ze względu na klauzulę poufności spółka nie ujawnia wartości projektu.

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand - lidera w produkcji aparatury elektrycznej. Zakład w Ząbkowicach Śląskich specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Głównymi grupami wyrobów są: wyłączniki instalacyjne, rozłączniki i wyłączniki silnikowe.

ANT Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką technologiczną, dostawcą zaawansowanych rozwiązań z dziedziny automatyki i systemów komputerowych. Więcej informacji o spółce portfelowej ANT zostało opublikowane w raporcie bieżącym EBI nr 16/2010 z dnia 19 maja 2010 roku.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy

Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 roku "Informacje Bieżące i

Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu".

kom ebi mra

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.