~ktos

Chodza plotki ze google moze przejmie infinity lub beda razem wspolpracowac(inaczej po co by pisali ze przeleci koles z google zainteresowany solaris gate!-szczegoly w linku nizej) czytac durnie! zamiast kupowac teraz to bedziecie pozniej placic po 100zl za akcje nie patrzcie na aktualne wskazniki bo te sie b. szybko zmienia.

https://www.bankier.pl/forum/temat_infinity-i-google-to-bedzie-przelom-czytac,8605266.html

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/projektowanie-interakcji/solaris-gate-przelom-czy-porazka-11105

Tymochowicz planuje stworzenie globalnego projektu, który za rok miałby mieć ok. 60 tys. użytkowników. Jak przekonuje, już niedługo przyjechać ma do niego jego przyjaciel z Google zainteresowany Solaris Gate. W przyszłości użytkownicy będą mogli się porozumiewać za pomocą specjalnego języka obrazkowego - prace trwają.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.