Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
zgadzam się z przedmówcą. Wezwania nie będzie. Biorą całe 65,9% więc wezwanie będzie na 0,1%:) To wkrótce będzie niezła grupa kapitałowa. Mieszko też zamierza robić akwizycje i wiadomo już w jakim kierunku. EVA ma w swoim portfelu ciekawe linie:)
Po zachowaniu kursu widać coraz bliższe wybicie. Dobrze, że ktoś zaniża, jest szansa na zakup w dobrej cenie (dobranie).
Litwini są chciwi i nie pozwolą sobie na stratę:) I na pewno cena 3,55 - 4,00 to nie poziom,który będzie zadowalający. moja to min 5,xx :)