~optymista

sądzę, że akcje Oila (tak mocno zdołowane) mają spore szanse na systematyczny, spokojny wzrost. Pewnie będzie to trudne z uwagi na spekulacyjne zainteresowanie tą spółką i jakakolwiek informacja pozytywna może spowodować potężny skok w górę (tak było ok.2 miesiące temu). Uważam, że spółka ta skazana jest na sukces, gdyż wpompowano w nią miliardy, które nie pochodzą od inwestorów indywidualnych, a od poważnych instytucjonalnych. Ma zapewnione finansowanie i znających się na rzeczy partnerów. Jedyny problem to rozwielitki, które przyłączają się na 2-3 sesje, by zrealizować zysk nawet wartości 0,01%. DT byli, są i będą, ale tu ich zdecydowanie za dużo. Dlatego spółka, jak rośnie to musi robić to skokowo, by nie zdążyli się zapakować. Trzymam kciuki za wzrosty i poważnych inwestorów.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.