Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ja 30 minut temu dzwonilem do sadu gospodarczego w Bielsku i sie pytalem czy jakikolwiek wierzyciel wplacil 270k zl i mi pani powiedziala , ze zaden wierzyciel jeszcze nie wplacil pozdrawiam
piotreksep13
ps apropo dnb to pytalem sie czy oni wczesniej wplacili lecz pani mi powiedziala , ze nie ma takich informacji i nie ma aktow sprawy i z tego co zrozumialem to oni nie wplacili bo ich nie ma na liscie wierzycieli
o upadlosc likwidacyjna 8 miesiecy temu wnioskowali dnb , tech data i geokart i w wynikach za 3 kwartal mamy informacje , ze we wrzesniu 2009r techmex splacil geokart i zostalo tylko tech data i dnb(wnioskodawcy)
na obecnej liscie jest wymieniony tech data wiec oni tez nie pokryli kosztow postepowania upadlosciowego(a wnioskowali o takowe ) i jak na tej liscie jest tech data a dnb nie ma to znaczy , ze juz najprawdopodobniej techmex ich splacil
przez ponad 9 miesiecy spokojnie mogli wysuplac 18mln zl dla dnb
jak narazie wszystko wskazuje na to , ze dnb zostal po prostu splacony