Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czyżby baty na Chemosie i innych były zbyt duże, żeby publikować raport za maj? W kwietniu mieli wirtualne zyski, więc szybciutko dali raport za kwiecień, żeby zneutralizować fatalne wrażenie po raporcie za I kw.
Sz.P. Gujgo, Czy spółka będzie publikować raporty miesięczne tylko w miesiącach kiedy się pojawiają wirtualne zyski a w miesiącach zakończonych stratą spółka będzie unikać raportów?