Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Sporo może nie, ale pięćdziesiąt kilka groszy powinno być. Liczą,że zysk wyniesie minimum 0.42pln na akcję, ale myślę,że prognozy,które być może zostaną opublikowane za 3 tygodnie będą bliżej 60 niż 40 groszy na akcję. Zwłaszcza,że I kwartał zapowiada się obiecująco. Dla mnie to jeden z pierwszych kandydatów do wejścia na rynek regulowany: Świetne wyniki, zdywersyfikowany biznes, klienci z najwyższej półki, dotacje, innowacyjne produkty, dynamiczny rozwój. Dodatkowo w tym roku podpisana
umowa outsourcingu dla działu IT Microsoftu. To naprawdę rzadkość.
Zresztą spółka, która wzrośnie o 65% w tym roku i prawdopodobnie o tyle samo w ciągu paru kolejnych lat również to moim zdaniem inwestycyjna żyła złota.