Jethro-Tull

Jeżeli ktoś doczytał do końca raport Instalu Kraków za 2009 rok, ten wie, że ze względu na srogą zimę i konieczność wstrzymania niektórych zadań, prognozowany na I kwartał 2010 wynik netto wyniesie wg Zarządu j/n:

- dla działalności budowlano-montażowej będzie ujemny,
- dla działalności developerskiej będzie dodatni,
- ogółem, wynik netto powinien się zamknąć na małym plusie.

Ale IQ to już historia. Wkroczyliśmy w II kwartał, i tutaj spodziwam się akumulacji szeregu pozytywów, powodujących wzrost zysku netto do poziomu 6-7 mln zł. W następnych kwartałach powinno być podobnie. Tymi pozytywami są:

- spodziewane przesunięcie realizacji części zamówień z I-go na II kwartał,
- perspektywa dużej liczby zleceń płynących z KPWIK (wielomilionowe dotacje z UE),
- realizacja kolejnych etapów developerskich.



Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.