Jethro-Tull

INSTALKRK: Zawarcie znaczącej umowy

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2010
Data sporządzenia: 2010-03-30
Skrócona nazwa emitenta
INSTALKRK
Temat
Zawarcie znaczącej umowy
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Instal Kraków S.A. informuje, że w dniu 30.03.2010 roku podpisał z Gminą Wilamowice z siedzibą w Wilamowicach umowę na wykonanie zadania p.n. "Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Pisarzowicach".
Termin realizacji Umowy określony został na 30.09.2011 roku, natomiast jej wartość wyniosła 10,36 mln zł brutto.
Gmina Wilamowice może dochodzić kar umownych z tytułu opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy, z tytułu opóźnienia w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze lub ujawnionych w okresie rękojmi i gwarancji, oraz z tytułu odstąpienia od umowy z przyczyn zależnych od Instal Kraków S.A.
Kryterium uznania umowy za znaczącą była wartość kapitałów własnych emitenta.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.