~perfeciar

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 10/2010
data dodania 2010-03-25 14:35:44
spółka FAST FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA
Wprowadzenie i dopuszczenie akcji do obrotu na rynku regulowanym GPW
Zarząd Spółki informuje, że w dniu 24 marca 2010 r. Zarząd GPW podjął uchwałę nr 266/2010 i 267/2010 w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia z dniem 30 marca 2010 r. w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku równoległym GPW następujących akcji Fast Finance S.A.:
a)40.000.000 (czterdzieści milionów) akcji serii B,
b)15.000.000 (piętnaście milionów) akcji serii C;


Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

* Jacek Longin Daroszewski - Prezes Zarządu
* Jacek Zbigniew Krzemiński - Wiceprezes Zarządu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.