~Max

Ja nie mówię o fundamentach. Na rynku fundamenty mają b. mało wspólnego z ceną akcji. Obserwuję walor od jakiegoś czasu i widzę duże zapory cenowe w okolicy 45 - 47 zł, na 49,50 jest zapora ostateczna. To jakiś duży fundusz. Kiedy puszczą nerwy drugiemu 'grubasowi" zjazd będzie kwestią czasu. Ewentualne wzrosty nastąpią po wykupieniu grubasa na tym poziomie przy b. dużych obrotach min. kilkadziesiąt mln zł i przełamaniu 49,50 (mało prawdopodobne).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.