~biutiful

Dnia 2010-03-15 o godz. 13:09 ~gregor napisał(a):
> Dnia 2010-03-15 o godz. 13:05 ~biutiful napisał(a):
> > DAWAĆ WSZYSTKO CO MACIE NA LEWO, PRZYJMUJE KAŻDĄ
> ILOŚĆ 25
> ZŁ/A DAJE !!!

Pierdziu , pierdziu
> .Nakupiło się papiera w piątek a teraz nie ma komu sprzedać
> wiekszej ilości. Taka jest prawda .

Po co mam przepłacać po 30 i wyżej. Biorę dziś duże ilości, aby wór napchać. I czekam na akcje na lewo, od niechęconych i płochliwych. To ma być inwestycja życia, a nie właśnie pierdziu, pierdziu !!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.