~re

hi hi tak ortografia nadal na bakier ale stopa zwrotu za 2009 - 350% .myśle o 300% w 2010 r.narazie jest po 2 miesiącach 35% to super wynik .jutrzenkę oddałem 2 razy w tym roku i miałem na niej 2x po 15 % i tym razem jak zarobię na msx też w nią wejdę tym razem na dłużej na 100% zarobku .co do msx .mam go od wczoraj i dziś łyknołem pakiecik i pare mniejszych wpadło .jutro pobawimy się jeszcze kursem ale dalej kupuje a kiedy oddam hmmm.może za tydzień może za 2 albo trzy .jak zaczne sprzedawać i dobierać jutrzenkę dowiesz się .ty masz nerwy co do msx .a co do ekipy na msx.moim zdaniem jest świetna tylko spółka syf !!!!!! dlatego wchodzę w nią na krótko by szybko zarobić i spadam na jutrzenkę .pozdrawiam cię jato .szkoda,że dziś sprzedałeś .wiedziałem kiedy będziesz to robił czułem to nawet mi się śniło .ale nie martw się jutro odkupisz może taniej .pamiętaj lewa strona i czasem prawa jak większy pakiecik .zresztą dziś już widziałeś można sporo z kursem zrobić . jutro się też pobawimy .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.