Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wyniki w zasadzie bez fajerwerków, zobowiązania w zasadzie b.z., ale duża poprawa rentowności sprzedaży, a sprzyjający kurs EUR tylko będzie pomagac w I kw., który w ub.r. był fatalny.
Zachęcam do zapoznania się z komentarzem do wyników. To naprawdę nie wygląda żle. Wyniki nie uzasadniają przeceny rzędu 10%.
Tylko spokój, nie emocje. Ja trzmam co najmniej do 2 z przodu.
Pozdrawiam wytrwałych