Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Szanowny rekinie giełdowy,
Dziekuje za zwrócenie uwagi na mnie małego leszczyka na tym ogolnopolskim forum. Jest mi niezmiernie miło iż wasza świętobliwość raczyła ując mnie w swojej, oj jak konkretnej dyskusji.
Jednoczesnie chciałbym zwrócić szanownemu rekinowi uwagę iż dyskusja z mojej strony była prowadzona normalnie do póki niejaki Pan badziewiak nie zaczął wypisywać swoich inwektyw jaki jestem popaprany w tym co mysle bo przeciez ferrum to zyła złota.
Na przyszłośc więc Panie koziołku matołku z pacanowa skieruj swe słowa wczesniej i do prawidłowej osoby, bo moje opisy sa tylko reakcja na te wypociny.