~bb

chlopie ty juz chyba ostatki zaczoles w nocy swietowac i brednie piszesz chociazby o oddawaniu cegiel na zlom:)))

zysk jest ?? jest! i to pomimo slabego pierwszego kwartalu (ograniczonej dzialalnosci) oraz koniecznosci spisania na straty części zapasów półproduktów (surówki) (spolka zrobila to ponieważ cegly z takiej surówki nie spełniałyby standardów cerabudu - czy to jest nie dbalosc o klienta?? po raz drugi brednie ~jack piszesz).

Wazne tez ze spolka pomimo utrudnien w I kwartale i wpisania w straty półproduktów przynosi zyski i planuje rozwój!!!
Bedzie rozwinięta sprzedaż hurtowa , beda przejmowane kolejne cegielnie, bedzie rozszerzona oferta produktów..a branza budowlana ma juz kryzys za soba dodatkowo banki lagodza wymagania kredytowe, zwiekszaja zdolnosci i kredytuja juz po 100% wartosci

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.