~Ksiegowy

Pisałem to 2 dni temu i tak to wtedy było. Poczytaj forum Polnej na Parkiecie. Tam niejaki Volter napisał, że to były tylko starszaki.
Ale dziś nie było straszaków, a kurs sie usuwa.Bo nie ma żadnych informacji ze spólki od 10.12.2009, kiedy podano komunukqat o zakończeniu rozmów z Ponarem.

Oczywiście nie jestem ksiegowym z Polnej. To nick, jak każdy inny.

Ale problem jest taki, czy nie zaglada tu ktoś, kto pracuje w Polnej. Cyz nie moze napisac , czy mają zamówienia w IQ , czy nie, jeśli zarząd milczy, Jakubas milczy itp.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.