Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ.
ZAUWAŻYŁEM ŻE SPADEK JUŻ DZISIAJ ZALICZYLIŚMY A I OBROTY DRGNĘŁY.NO I NIE DZIWIĘ SIĘ LUDZIOM TRUDNO OCZEKIWAĆ NA ZAKUPY PONIŻEJ ZŁOTÓWKI, CHOĆ WCZORAJ NIEKTÓRYM UDAŁO SIĘ KUPIĆ PO 0,98.ALE MYŚLĘ, ŻE POPOŁUDNIEM SYTUACJA WRÓCI DO NORMY A WIĘC I WZROSTY WRÓCĄ, TYLE ŻE NIE MA CO LICZYĆ MOIM ZDANIEM NA TAKI OBRÓT JAK OSTATNIE DWA DNI
POŁOWA TEGO I BĘDZIE DOBRZE ZRESZTĄ ZAUWAŻŻE BYŁY DZNACZNE I REGULARNE PLUSY PRZY OBROTACH RZĘDU 200 K, WIĘC NIE DO KOŃCA SIĘ MOGĘ ZGODZIĆ Z TWĄ TEZĄ POSTAWIONĄ W TYTULE WĄTKU.
POZDRAWIAM