~Tomash

Nie od dziś wiadomo, że na bankrutach najwięcej się zarabia, a rok temu wiele firm miało problemy finansowe. W tamtym czasie inwestowanie z pewnością nie było łatwe, bo można było ugrać sporo jak na IMMO, ale też i stracić jak na Krośnie czy na Swarzędzu. W tamtym czasie zaczynałem od około grudnia przygodę z giełdą i wiele głupot na tym forum się naczytałem. Na własnej skórze poznałem psychologię rynku,AT,AF.Dzis jestem troszkę bardziej doświadczony i nie słucham ludzi z forum, głównie w siebię wierzę.Mimo wszystko dorobiłem się m.in na Immo,Groclinie,Noblu,spółkach słodyczowych tak naprawdę nie mając pojęcia o giełdzie, ale pamiętaj Bankier, że nikt nie jest nieomylny, również Ty także trochę pokory,a tych naganiaczy na spadki co nie zapakowali się wcześniej już nie ma pewnie tutaj i wątpię, żeby miał Cię tutaj kto przepraszać bo pamiętam jak dużo hamstwa i frustratów tu było w lutym.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.