Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witaj MANMARK
Przykro mi ,ale obserwuje papier od rana i wybacz ,ale nie jestem specjalnie zadowolony.Papier zachowuje się stabilnie ,a dla mnie nawet za stabilnie.Mozna to nazwać inaczej ,tylko po co?
Jak na razie to trudno coś tu ugrać.Poczekam.Cały czas myślę o Świętach i Nowym Roku. Tym bardziej uważam ,że nie trzeba się spieszyć z akcjami.Wybacz.
Pewnie jak zawsze nie mam racji, więc proszę nie słuchaj moich wypocin.
Pozdrawiam jato