Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ja nie namawiam do sprzedawania akcji Jupka. Do zakupu zresztą też. Każdy powinien takie decyzje podejmować samodzielnie. Jestem tylko sceptyczny co do szybkich wzrostów.
Umowa o sprzedaży części Ponaru przełoży się na kurs Ponaru w pierwszym rzędzie. Na Jupka jesli wpłynie, to nieznacznie. Ok. 70% portfela inwestycyjnego Jupka to KCI. Ponar to ok. 10%.