Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witam.
Wyszukiwanie zaawansowane powinno wyszukiwać wątki od początku 2005 roku, a szuka od maja 2008. Wpisów z ostatnich dni też nie wyszukuje.
Naprawcie to, bo takie wyszukiwanie jest bez sensu !
Strony też jeszcze się nie otwierają jak należy, ale to raczej niebawem zostanie naprawione.
Forum Bankier.pl to jedno z najlepszych forów, szczególnie to o giełdzie. Bardzo dużo piszących, szybkie odpowiedzi - to forum ''żyje'', jak mało które. Zdarzają się głupie i nie merytoryczne wypowiedzi, trudno, ale to i tak lepiej niż gdyby wprowadzić obowiązkowe logowanie, które by chyba na dzień dobry ''zadusiło'' ze 60% wpisów (był na ten temat już kiedyś wątek).
Wygląd i sposób działania forum jest ok. Jest przejrzyście, dzięki temu schodkowemu układowi po rozwinięciu wątku, od razu wiadomo kto na czyj wpis odpowiada (niezbyt często spotykane na forach). Można by się zastanowić ewentualnie nad zlikwidowaniem rozwijania wątku, tak aby od razu otwierał się rozwinięty, ale to szczegół.
Jeszcze raz przypominam o naprawieniu wyszukiwania.