Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
fwig20.pl to gowno prowadzone przez 18 nastolatka co zdaje w tym roku mature, nie polecam. Koles nie zna podstawowych zasad analizy techincznej, nie obyty z rynkami, wlasny kapital pochodzi ze skarpetki od mamy.
ego analizy często zamieszane są w portalu humorystycznym dotyczącym giełdy. Zasłynął z rysowania trójkątów zwyżkujących.