Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
hmm... zastanawia mnie dlaczego ten IMPEXMETAL w ogóle nie chce rosnac skoro to najbardziej niedowartosciowana spolka karkosika.
Przeciez ma byc skup akcji wlasnych :
17.8.Warszawa (PAP) - Impexmetal przeznaczy do 100 mln zł na skup akcji własnych w celu ich umorzenia. Program skupu akcji będzie trwał nie dłużej niż do 25 czerwca 2010 roku, a w jego ramach może zostać skupione do 35 proc. ogólnej liczby akcji - podała spółka w komunikacie.
"Cena, za którą spółka będzie nabywać akcje własne nie może być wartością wyższą spośród ceny ostatniego niezależnego obrotu i najwyższej, bieżącej, niezależnej oferty w transakcjach zawieranych na sesjach giełdowych GPW" - napisano w komunikacie.
a świetni analitycy z PEKAO Pioneer brali te akcje po 3,2... hmmmm...
w dodatku moze ktos zauwazyl ze 22 wrzesnia zakupili ponad 10 mln akcji
Pioneer Pekao Investment Management SA
(+10 411 001) 5.08%
(-0.03) 10 847 691
(+10 411 000) 5.18%
(+0.07) 2009-09-22
a 23 sprzedali 500 000
Pioneer Pekao Investment Management SA
(- 500 000) 4.84%
(-0.24) 10 347 692
(- 499 999) 4.94%
(-0.24) 2009-09-23
a bylo to zrobione po to zeby nie robic szumu kolo spolki i bylo tylko info o zmniejszeniu zaangazowania a nie podwyzszeniu. A to byl tylko dzien roznicy miedzy jednym a drugim i zrobione tylko po to ze niby sprzedaja a nie kupuja...